Відео-курс “Розробка та впровадження проєктів екологічного напрямку спрямованих на відновлення України”

Мета відео-курсу: створити інформаційне підґрунтя для підготовки проджект-менеджерів по реалізації проєктів, спрямованих на відновлення нашої країни в екологічному напрямку.

Цільова аудиторія: школярі старших класів, майбутні екологи, медики, біологи, випускники ВНЗ, представники громадянського суспільства, що зацікавлені в реалізації проєктів у вказаному напрямку.

Формат відео-курсу: 5 спікерів, що є експертами у вказаному напрямку та мають значний досвід реалізації проєктів екологічного напрямку.  Загальний час курсу 94 хвилини.

 

 

 

 

Мар’яна Гінзула, кандидат географічних наук, фахівець з охорони водних ресурсів, начальник служби екологічного нагляду на землях водного фонду КП КМДА «Плесо» (2017-2022), експертка Ради Європи (2020),  членкиня комітету з охорони водних ресурсів та водного врядування ПАЕУ, автор і ведуча радіопередачі «Спочатку було чисто» (2016-2021), автор більше 70 наукових статей, співавтор 3 монографій та 5 підручників у сфері охорони навколишнього середовища.

 

 Інга Малько, екологиня, голова правління громадської організації “Стардуб”, ініціатор проєкту Дубкросінг_UA, учасниця Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства

 

 

Олексій Коваленко, магістр державного управління, експерт з розвитку цифрової учасницької демократії, національний експерт Ради Європи в Україні, член координаційної ради «Ініціатива «Партнерство Відкритий Уряд», автор та розробник методик CivicLab (2019), UChange (2020), ДЗОР (2022) та рейтинг тренінгових патформ (2022), експерт та адвокаційний менеджер проектів ПРООН, USAID та Фонду «Євразія»,  IFES Україна та інших фондів і організацій.

 

 

Світлана Олександрівна Потоцька, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка; голова ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи»

 

Ольга Лаврик, менеджерка екоосвітніх проєктів НПП "Голосіївський", учасниця програми «Міграція&Діаспора», що впроваджується за дорученням німецького уряду та реалізується GIZ. Має 7-річний досвід реалізації екологічних проєктів із залученням міжнародних партнерів.

 

 

 

!!! Цей курс розроблено за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства. Матеріали курсу відображають позицію спікерів курсу і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу. Відповідальність за зміст звіту несуть виключно автори.

Партнери проєкту: Національний природний парк "Голосіївський", громадська організація "Стардуб".

 

 

Курс складається з 5 тем:

1. Як впровадити проєкт корисний для суспільства та довкілля? Що варто врахувати для досягнення сталості результатів проєкту?

 2. Як обрати актуальну тему проєкту? Особливості впровадження проєктів екологічного напрямку. 

3. Як впровадити стратегічні рішення під час роботи над проєктом?

4. Як залучити зацікавлене коло учасників та зробити проєкт цікавий для майбутніх поколінь?

5. Як реалізувати проєкти в партнерстві з  міжнародною спільнотою? Особливості комунікації для успішного впровадження  проєкту.
 
 

Безкоштовно

У разі успішної здачі підсумкового тесту слухачі мають можливість отримати сертифікат