Основи сталого розвитку

Курс «Основи сталого розвитку» знайомить широкий загал з академічним підходом до визначення стійкості і демонструє, як сучасні людські суспільства можуть розвиватися в умовах глобальної зміни клімату, деградації екосистем і ресурсних обмежень. Курс спрямований на ключових галузях знань теорії і практики сталого розвитку, в тому числі проблем перенаселення, екосистем, глобальних змін клімату, енергетики, сільського господарства, водопостачання, економіки навколишнього середовища та політики, етики та культури. Ця тема має життєво важливе значення, прагнучи розкрити принципи довгострокового добробуту всіх народів планети.
Курс може бути цікавим та корисним для школярів старших класів та вчителів, студентів та викладачів, представників громадськості та просто небайдужих громадян.
Курс складається із дванадцяти тем. Кожна тема складається із основної презентації, а також із додаткових матеріалів. В кінці кожної теми є питання для самоконтролю, на які слухач самостійно шукає відповіді. Після вивчення всіх тем пропонується підсумковий тест. Слухачі самостійно формують свій розклад вивчення курсу.
Курс "Основи сталого розвитку" розроблено за підтримки Програми малих грантів Глобального екологічного фонду.

Безкоштовно